З 1 червня громадяни зможуть ввозити до України не більше 5-ти упаковок кожного найменування лікарських засобів

Постанова КМУ від 23.05.2012 р. №458 «Про обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територію України лікарських засобів та спеціального дитячого харчування»

Визначено обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територію України лікарських засобів та спеціального дитячого харчування. Відповідну постанову №458 Кабінет Міністрів прийняв 23 травня 2012 року.Згідно зі статтею 370 Митного кодексу України Кабінет Міністрів України постановив, що громадяни можуть ввозити на митну територію України лікарські засоби, які переміщуються в ручній поклажі та/або в супроводжуваному або несупроводжуваному багажі громадянина. На одну особу можна ввезти не більше п’яти упаковок кожного найменування, крім лікарських засобів, що містять наркотичні чи психотропні речовини. Якщо на курс лікування потрібно більше ліків, то їх можна ввезти у кількості, що не перевищує зазначену в наявному в особи рецепті на такий лікарський засіб, виданому на ім’я цієї особи та засвідченому печаткою лікаря та/або закладу охорони здоров’я.

Юридичну правову допомогу з питань митного оформлення Ви можете отримати у висококваліфікованих фахівців (юристів) юридичної фірми “Юріс-Консалт”

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Стаття опублікована у четвер, 31.05.2012, у категорії Транспорт. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


дев'ять + 4 =