Затверджено Порядок формування загальнодержавної бази даних про обов’язковий техконтроль транспорту

КМУ затвердив Порядок формування загальнодержавної бази даних про результати обов’язкового технічного контролю транспортних засобів. Відповідну постанову уряд прийняв на своєму засіданні 31 травня 2012 року.

Документ розроблений Міністерством внутрішніх справ України на виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень», а також доручення Президента України Віктора Януковича від 1 вересня 2011 року №1-1/1959.

Загальнодержавна база даних про результати обов’язкового технічного контролю транспортних засобів є складовою частиною Національної автоматизованої інформаційної системи Державтоінспекції.

База даних складається з 2-х реєстрів: реєстру результатів обов’язкового технічного контролю транспортних засобів та реєстру укладених договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, що підлягають обов’язковому технічному контролю.

Прийняття постанови КМУ «Про затвердження Порядку формування загальнодержавної бази даних про результати обов’язкового технічного контролю транспортних засобів» сприятиме діяльності суб’єктів проведення обов’язкового технічного контролю, а також органів державної влади і власників транспортних засобів шляхом збирання та накопичення повної інформації про транспортні засоби, які підлягають обов’язковому технічному контролю, пройшли такий контроль та отримали в установленому порядку поліс про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Юридичну правову допомогу Ви можете отримати у висококваліфікованих фахівців (юристів) юридичної фірми “Юріс-Консалт”

Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Стаття опублікована у вівторок, 05.06.2012, у категорії Транспорт. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


4 − два =