Уряд спростив порядок переобладнання транспортних засобів

31 травня 2012 року КМУ прийняв постанову «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. №1388 та від 21 липня 2010 р. №607», розроблену на виконання Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух» щодо переобладнання транспортних засобів».

Мета цього акта — зменшення адміністративного впливу з боку держави на суб’єктів господарювання, що здійснюють господарську діяльність з виробництва транспортних засобів. При цьому не зменшується контроль з боку державних органів за безпечністю внесення змін до конструкції транспортних засобів під час здійснення господарської діяльності, пов’язаної з їх переобладнанням. Крім того, реалізація постанови дозволить уникнути дублювання інструментів державного контролю при здійсненні господарської діяльності з виробництва транспортних засобів.

У зв’язку з цим постановою передбачено приведення у відповідність до вимог законодавства України вже наявних документів: Порядку переобладнання транспортних засобів, затвердженого постановою КМУ від 21 липня 2010 року №607, та Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів, затвердженого постановою КМУ від 7 вересня 1998 року №1388.

Юридичну правову допомогу Ви можете отримати у висококваліфікованих фахівців (юристів) юридичної фірми “Юріс-Консалт”

Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Стаття опублікована у вівторок, 05.06.2012, у категорії Транспорт. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


+ чотири = 7