Затверджено 14 підстав для митного огляду товарів і транспортних засобів комерційного призначення

Постанова КМУ від 23.05.2012 р. №467 «Про затвердження вичерпного переліку підстав, за наявності яких може проводитися огляд (переогляд) товарів, транспортних засобів комерційного призначення митними органами України»

Перелік діє з 1 червня 2012 року.

Кабінет Міністрів своєю постановою від 23 травня 2012 року №467 затвердив вичерпний перелік підстав, за наявності яких може проводитися огляд (переогляд) товарів, транспортних засобів комерційного призначення митними органами України.

До переліку підстав увійшли: переміщення товарів у не робочий для митного органу час; маршрутом або способом, нехарактерним для переміщення такого виду товару, транспортного засобу; наявність ознак надання одним товарам вигляду інших.

Огляд товарів і транспортних засобів може проводитися також у випадках переміщення товарів маршрутом або способом, типовим для переміщення предметів контрабанди, або у випадках надання митному органу підроблених документів на переміщення товарів; виявлення в наданих документах недостовірних даних.

Всього документ містить 14 підстав для огляду (а також переогляду) товарів і транспортних засобів.

Юридичну правову допомогу Ви можете отримати у висококваліфікованих фахівців (юристів) юридичної фірми “Юріс-Консалт”

ЛІГА:ЗАКОН

Стаття опублікована у середа, 06.06.2012, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


дев'ять × 9 =