Лікарняні, видані під час перебування у відпустці без збереження зарплати, не оплачуються

Лист виконавчої дирекції київського міського відділення ФСС з ТВП від 21.05.2012 р. №1772-07 «Щодо оплати листка непрацездатності у період відпустки без збереження заробітної плати»

Виконавча дирекція київського міського відділення ФСС з ТВП нагадала, що ст. 4 Закону України «Про відпустки» передбачений перелік відпусток, що можуть надаватися працівникам, а саме: щорічні відпустки, додаткові відпустки у зв’язку з навчанням, творчі відпустки, соціальні відпустки та відпустки без збереження заробітної плати.Згідно з п. 6 ч. 1 ст. 36 Закону від 18.01.2001 р. №2240 «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» допомога з тимчасової непрацездатності, яка виплачується з шостого дня непрацездатності за рахунок коштів ФСС з ТВП, не виплачується за період перебування застрахованої особи у відпустці без збереження зарплати, творчій відпустці, додатковій відпустці у зв’язку з навчанням.

Отже, листки непрацездатності, видані застрахованим особам під час перебування у відпустці без збереження зарплати, творчій відпустці, додатковій відпустці у зв’язку з навчанням, не підлягають оплаті.

Юридичну правову допомогу Ви можете отримати у висококваліфікованих фахівців (юристів) юридичної фірми “Юріс-Консалт”

Маріанна ХОМІЦКА, «Дебет-Кредит»
Стаття опублікована у середа, 06.06.2012, у категорії Трудове законодавство, соцзахист. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


− 4 = чотири