Порядок відмови від застосування спрощеної системи

Який порядок відмови від застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності?

Для відмови від спрощеної системи оподаткування суб’єкт оподаткування не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року) подає до органу ДПС заяву. Платники єдиного податку можуть самостійно відмовитися від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ (за умови відсутності непогашених податкових зобов’язань чи податкового боргу з єдиного податку та/або інших податків і зборів, які сплачують платники єдиного податку), з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якому подано заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів (ст. 298 ПКУ).З відповідей фахівців ДПІ м. Червонограда Львівської області на тематичному семінарі з питань застосування норм ПКУ щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності

Юридичну правову допомогу Ви можете отримати у висококваліфікованих фахівців (юристів) юридичної фірми “Юріс-Консалт”

ДПС у Львівській області

Стаття опублікована у п`ятниця, 08.06.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


3 + три =