Трудові угоди підприємці зобов’язані реєструвати у фонді зайнятості

Під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу очікується прибуття до Львова значної кількості туристів з усієї України та з-за кордону.

У зв’язку з цим значно збільшиться попит на різноманітні вироби з символікою Євро-2012, туристичні послуги, послуги з перевезення пасажирів, оренди нерухомого майна та послуги у сфері громадського харчування. У приватних підприємців виникне необхідність у залученні додаткової кількості найманих працівників.

Зазначимо, що відповідно до норм Кодексу законів про працю України при укладенні трудового договору з фізособою слід обов’язково дотримуватися письмової форми такого договору.

У разі укладення трудового договору між працівником і підприємцем такий підприємець повинен у тижневий строк з моменту фактичного допущення працівника до роботи зареєструвати укладений у письмовій формі трудовий договір у державній службі зайнятості за місцем свого проживання.

Нагадуємо платникам податків про необхідність дотримання норм Податкового кодексу України та своєчасної та у повному обсязі сплати податків.

Юридичну правову допомогу Ви можете отримати у висококваліфікованих фахівців (юристів) юридичної фірми “Юріс-Консалт”

ДПС у Львівській області

Стаття опублікована у понеділок, 11.06.2012, у категорії Трудове законодавство, соцзахист. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


5 + чотири =