Кому не обов’язково сплачувати земельний податок

Від сплати земельного податку звільняються інваліди першої і другої групи; фізособи, які виховують трьох і більше дітей до 18 років; пенсіонери (за віком); ветерани війни й особи, на яких поширюється дія закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; чорнобильці. Про це повідомила ДПС у Луганській області.

У ДПС уточнили, що звільнення від сплати податку за земельні ділянки передбачено пунктом 281.1 статей 281 ПКУ.

Пільги поширюються на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах таких норм: для ведення особистого селянського господарства — у розмірі не більш ніж 2 гектари; для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка): у селах — не більш ніж 0,25 гектара, у селищах — не більш ніж 0,15 гектара, у містах — не більш ніж 0,10 гектара, для індивідуального дачного будівництва — не більш ніж 0,10 гектара, для будівництва індивідуальних гаражів — не більш ніж 0,01 гектара, для ведення садівництва — не більш ніж 0,12 гектара.

«Якщо право на пільгу у платника виникає протягом року, то він звільняється від сплати податку починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому виникло це право. У разі втрати права на пільгу протягом року податок сплачується починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому втрачено це право», — наголосили у ДПС у Луганській області.

Юридичну правову допомогу Ви можете отримати у висококваліфікованих фахівців (юристів) юридичної фірми “Юріс-Консалт”

UBR

Стаття опублікована у п`ятниця, 15.06.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


− один = 6