Відповідальність за порушення охорони праці та охорони надр

Закон від 24.05.2012 р. №4837-VI «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення вимог законодавства про охорону праці та охорону надр»

ВРУ внесла зміни до Кодексу про адмінправопорушення та до Кримінального кодексу України, які стосуються відповідальності за порушення вимог законодавства про охорону праці та охорону надр.Змінами встановлюється адмінвідповідальність за порушення встановленого порядку повідомлення (надання інформації) спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з нагляду за охороною праці про нещасний випадок на виробництві.

Так, зазначене порушення тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, фізичних осіб — підприємців, які використовують найману працю, і на фізосіб, які не мають статусу підприємців та використовують найману працю, від 20 до 50 н.м.д.г.

Юридичну правову допомогу Ви можете отримати у висококваліфікованих фахівців (юристів) юридичної фірми “Юріс-Консалт”

«Дебет-Кредит»
Стаття опублікована у вівторок, 19.06.2012, у категорії Трудове законодавство, соцзахист. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


шість − 1 =