Застосування штрафних санкцій за неподання або несвоєчасне подання Розрахунку частини чистого прибутку

Лист ДПС України від 08.05.2012 р. №13074/7/15-1217

ДПС України повідомила, що контроль за відрахуванням до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу), яка не є податковим платежем, покладено на ДПС України. Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) подається державними унітарними підприємствами та їхніми об’єднаннями до органів ДПС у строк, передбачений для подання декларації з податку на прибуток підприємства.Водночас п. 110.1 ст. 110 ПКУ встановлено, що платники податків несуть відповідальність у разі вчинення порушень, визначених законами з питань оподаткування та іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

Отже, неподання або несвоєчасне подання Розрахунку частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їхніми об’єднаннями, до органу ДПС протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) періоду, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі, встановленому п. 120.1 ст. 120 ПКУ.

Юридичну правову допомогу Ви можете отримати у висококваліфікованих фахівців (юристів) юридичної фірми “Юріс-Консалт”

«Вісник податкової служби України», від 18.05.2012, №19

ДПС у Львівській обл.

Стаття опублікована у вівторок, 19.06.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


9 × = вісімдесят один