Кабмін спростив порядок реєстрації транспортних засобів

Кабінет Міністрів 27 червня 2012 прийняв постанову, якою регулюється порядок державної реєстрації транспортних засобів, повідомляє прес-служба уряду.

Зокрема, постановою передбачається скасування обов’язкового огляду транспортних засобів (ТЗ) під час проведення їх державної реєстрації (перереєстрації) або зняття з обліку та збереження номерного знака при перереєстрації авто на іншого власника в межах одного регіону.

Також пропонується скасувати обов’язкове пред’явлення ТЗ при перереєстрації у зв’язку зі зміною місця проживання власника і при відновленні втрачених або зіпсованих документів.

Крім того, постановою передбачена можливість прямої перереєстрації з одного власника на іншого при відчуженні ТЗ, а також проведення добровільного експертного дослідження виключно на письмову вимогу власника.

Власники можуть зареєструвати або перереєструвати ТЗ незалежно від місця своєї реєстрації або проживання або регіону реєстрації ТЗ. Також постановою передбачена можливість збереження за бажанням власника номерного знака транспортним засобом при перереєстрації на іншого власника в межах одного регіону.

Правоохоронці вважають, що прийняття акта дозволить спростити процедуру державної реєстрації транспортних засобів та зменшить кількість нарікань з боку громадян на роботу реєстраційно-екзаменаційних підрозділів Державтоінспекції МВС.

Юридичну правову допомогу Ви можете отримати у висококваліфікованих фахівців (юристів) юридичної фірми “Юріс-Консалт”

Стаття опублікована у середа, 04.07.2012, у категорії Транспорт. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


три × = 27