Посадова особа приватного підприємства може бути зареєстрована підприємцем

Чи може посадова особа ЮО приватного права (голова правління, директор, генеральний директор, головний бухгалтер) бути зареєстрована як ФОП? Відповідь:  Відповідно до ст. 42 Конституції України кожен має право на підприємницьку діяльність, яка не заборонена законом. Підприємницька діяльність депутатів, посадових і службових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування обмежується законом. Статтею 120 Конституції України, [...]