Як перевіряє Державна інспекція техногенної безпеки Україні

Наказ МНС від 25.05.2012 р. №863 «Про затвердження Порядку проведення перевірок органами Державної інспекції техногенної безпеки України та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів МНС України»

Наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 25.05.2012 р. №863 затверджено Порядок проведення перевірок органами Державної інспекції техногенної безпеки України. Порядок набрав чинності 20 липня 2012 року.

Держтехногенбезпеки України має право проводити планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання.

За 10 днів до початку планової перевірки орган Держтехногенбезпеки вручає особисто під розписку керівникові або уповноваженій особі повідомлення про проведення перевірки. Термін перевірки для підприємця не може перевищувати 5 робочих днів, якщо інше не передбачене законом.

Позапланова перевірка проводиться на підставі, зокрема, виявлення і підтвердження недостовірності даних, заявлених у документах обов’язкової звітності, поданих суб’єктом господарювання, звернення фізичних і юридичних осіб про порушення суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері пожежної і техногенної безпеки. Тривалість здійснення позапланової перевірки підприємця не може перевищувати 2 робочих днів, якщо інше не передбачене законом.

Юридичну правову допомогу Ви можете отримати у висококваліфікованих фахівців (юристів) юридичної фірми “Юріс-Консалт”

Стаття опублікована у понеділок, 30.07.2012, у категорії Право, суди. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


9 − сім =