Чи можна повернути сплачений судовий збір?

Судовий збір вже сплачено, проте сторони до подання до суду позовної заяви встигли врегулювати свої розбіжності. Чи можна в цьому випадку повернути сплачений збір – аналізує юрист київського офісу «Халас і Партнери» Людмила Пархоменко. Як відомо, для подання заяв і скарг до суду, а також за видачу судами процесуальних документів сплачується судовий збір. З 1 [...]

Практика застосування норм закону про третейські суди

Вищий господарський суд України дав нові роз’яснення з питань практики застосування Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності третейських судів і виконання рішень третейських судів». У випадку, якщо третейська угода укладена до набуття чинності вказаного Закону, а відповідна суперечка згідно ст. 6 Закону «Про третейські суди» не була надалі віднесена до [...]

--


Календар публікацій

Вересень 2012
П В С Ч П С Н
« Сер   Жов »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930