Як присвоїти дачі кадастровий номер

Я маю приватизовану дачу в садівничому товаристві, є держакт, але немає кадастрового номера. Як присвоїти моїй дачі кадастровий номер?

Відповідь: якщо хочете присвоїти своїй ділянці кадастровий номер, слід узяти нотаріально завірену копію держакта, паспорт, ідентифікаційний код і підійти у відділ земельних ресурсів за місцезнаходженням вашої ділянки для подання заяви. Слід зазначити, що для визначення і присвоєння кадастрового номера земельній ділянці в обов’язковому порядку потрібна документація із землеустрою, яка містить інформацію про координати поворотних точок меж земельної ділянки і графічне зображення земельної ділянки. У разі відсутності документації із землеустрою або відсутності в наявній документації координат поворотних точок меж земельної ділянки і графічного зображення земельної ділянки Вам необхідно замовити розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Юридичну правову допомогу Ви можете отримати у висококваліфікованих фахівців (юристів) юридичної фірми “Юріс-Консалт”

Джерело: Вісник податкової служби

Стаття опублікована у п`ятниця, 12.10.2012, у категорії Рекомендовані. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


× два = 6