Земельні ділянки під спорудами: оподаткування

Чи повинно фермерське господарство — платник ФСП сплачувати земельний податок за земельні ділянки під спорудами? Згідно з пп. «б» п. 307.1 ст. 307 Податкового кодексу платники ФСП не є платниками земельного податку (крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються для ведення сільськогосподарського товаровиробництва). Відповідно до ст. 22 Земельного кодексу України від 25.10.2001 р. [...]