ЗНО-2013: Що потрібно знати учасникам

На цьому тижні розпочинається проведення зовнішнього незалежного оцінювання, яке цього року проходитиме з 3 по 27 червня. Варто відзначити, що ЗНО з української мови та літератури, історії України та математики проходитиме протягом двох днів (I і II сесії). Тестування з інших предметів відбуватиметься в один день. Що ж потрібно обов’язково взяти на тестування і як воно буде проходити?

Отже, всім бажаючим брати участь у ЗНО, потрібно мати при собі перелік документів, відсутність хоча б одного з них робить неможливим вхід до пункту тестування.

  • Сертифікат учасника ЗНО, який був отриманий після реєстрації.
  • Документ, на підставі якого проходила реєстрація на ЗНО, серія та номер документа, який вказаний в сертифікаті. Це можуть бути паспорт або свідоцтво про народження.
  • Запрошення-перепустку, яке було надіслано учаснику ЗНО поштою. Його можна також роздрукувати з інформаційної сторінки учасника на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Крім цих документів учасникам необхідно мати при собі кулькову або капілярну ручку чорного кольору для заповнення бланку відповідей. Також може взяти з собою прозору пляшку з водою.

Адреса пункту тестування, дата і час початку ЗНО вказуються в запрошенні і на інформаційній сторінці учасника. Потрібно враховувати, що допуск до пункту тестування припиняється за 10 хвилин до початку ЗНО. Тому напередодні краще поїхати подивитися, де саме знаходиться пункт і скільки часу забирає дорога до нього. Найкраще приїхати за 30-40 хвилин до початку тесту, щоб був час спокійно зайти в аудиторію.

У місці проведення ЗНО будуть представлені списки учасників із зазначенням номерів аудиторій. Перед входом в кожну аудиторію також буде список з нумерацією місць для кожного абітурієнта, а всі столи в аудиторії будуть пронумеровані. Учаснику ЗНО необхідно зайняти місце зі своїм номером.

На своєму місці перевірте, щоб прізвище, ім’я та по батькові були зазначені правильно.

Перед початком ЗНО викладач повинен ознайомити учасників з правилами виконання тестового завдання, а також повідомити їм про їхні права і обов’язки. Звіт часу, який дається на тест, починається після інструктажу.

Залишити аудиторію під час ЗНО можна з дозволу інструктора, але вихід не дає права на продовження часу на виконання тесту.

При здачі бланка відповідей потрібно, щоб інструктор поставив відмітку про складання тесту. Без неї результати ЗНО вважаються недійсними.

Результати ЗНО визначаються поетапно. Спочатку визначається тестовий бал кожного учасника. Потім відбувається його конвертація у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, яка потім використовується при вступі до вузу.

Така конвертація відбувається після того, як будуть перевірені роботи всіх учасників, оскільки рейтингова оцінка за шкалою від 100 до 200 балів визначається в залежності від результатів інших учасників, які проходили той же тест.

Обробка тестів і визначення результатів учасників ЗНО проходитиме з 4 червня по 5 липня.

Перевірка тестових завдань з розгорнутою відповіддю (українська мова та література, іноземні мови, російська мова) буде проведена з 07 по 20 червня.

Результати будуть опубліковані на персональній сторінці на сайті Українського центру оцінювання протягом 18 червня – 7 липня.

Додаткова сесія ЗНО для тих, хто не зміг з поважних причин взяти участь у тестуванні, пройде з 04 ​​по 11 липня 2013 року.

Дати проведення ЗНО 2013:

Предмет Дата
Хімія 3 червня
Українська мова та література (1 сесія) 5 червня
Українська мова та література (2 сесія) 6 червня
Іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська) 8 червня
Російська мова 10 червня
Математика (1 сесія) 12 червня
Математика (2 сесія) 13 червня
Географія 15 червня
Всесвітня історія 17 червня
Історія України (1 сесія) 19 червня
Історія України (2 сесія) 20 червня
Фізика 22 червня
Біологія 25 червня
Світова література 27 червня

Юридичну правову допомогу Ви можете отримати у висококваліфікованих фахівців (юристів) юридичної фірми “Юріс-Консалт”

http://www.prostopravo.com.ua

Стаття опублікована у вівторок, 04.06.2013, у категорії Суспільство. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


7 − = два

--


Календар публікацій

Червень 2013
П В С Ч П С Н
« Тра   Лип »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930