Контрактну військову службу включать в строк роботи випускників за призначенням – постанова

Постановою від 17.07.2013 р. № 511 Кабмін вніс зміни до Порядку працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалася за державним замовленням.

Встановлено, що випускник може розірвати договір про підготовку фахівців з вищою освітою, укладений з керівником ВНЗ після зарахування на навчання за держзамовленням (додаток 1 Порядку), у разі проходження чоловіком (дружиною) служби за контрактом у Збройних Силах, Держприкордонслужбі, Службі безпеки, Службі зовнішньої розвідки, внутрішніх військах МВС, Держспецтрансслужбі, Держспецзв’язку, на посадах рядового і начальницького складу в правоохоронних органах, органах і підрозділах цивільного захисту, поза місцем розташування замовника.

Порядок доповнено нормою, яка встановлює, що в разі прийняття молодого фахівця на службу за контрактом у Збройні Сили, Держприкордонслужбу, СБУ, Службу зовнішньої розвідки, внутрішні війська МВС, Держспецтрансслужби, Держспецзв’язку, на посаді рядового і начальницького складу в правоохоронні органи, органи і підрозділи цивільного захисту термін проходження ним служби зараховується в передбачений договором термін роботи за призначенням.

Також встановлено, що випускник зобов’язаний відшкодувати до держбюджету вартість навчання та компенсувати замовникові всі витрати також у разі звільнення зі служби за контрактом військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу у зв’язку з набранням законної сили обвинувальним вироком суду або рішення суду про притягнення до адмінвідповідальності за вчинення адміністративного корупційного правопорушення, через службову невідповідність, у зв’язку з позбавленням військового звання в дисциплінарному порядку, за порушення дисципліни, систематичне невиконання умов контракту військовослужбовцем, особою рядового і начальницького складу.

Відповідні зміни Порядку працевлаштування випускників вузів, підготовка яких здійснювалася за держзамовленням, набудуть чинності з дня офіційного опублікування.

http://www.ligazakon.ua/

Стаття опублікована у понеділок, 12.08.2013, у категорії Трудове законодавство, соцзахист. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


дев'ять + 7 =

--


Календар публікацій

Серпень 2013
П В С Ч П С Н
« Лип   Жов »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031