Молодь вчать управляти сімейним бюджетом

Директор "Юріс-Консалт" Зубов Віктор Григорович

Юридична компанія «Юріс-Консалт» за ініціативи центру успішних знань «IntellectRoom» провела семінар для юних інтелектуалів на тему фінансової грамотності. Мета юристів – підвищення рівня економічних знань молоді та виховання майбутньої еліти нашої держави.

Директор «Юріс-Консалт» Віктор Зубов, піклуючись про фінансову обізнаність своїх трьох дітей вирішив реалізувати у життя ідею стосовно просвіти сучасної молоді у фінансових питаннях. «Нам здається, що ми усе знаємо про фінанси, про можливості економії та контролю власного бюджету, проте насправді не вміємо реалізовувати наші знання у сфері фінансів на практиці», - говорить він.
Проведення семінарів спонукало і те, що сьогодні шкільнінавчальні заклади не приділяють достатньо часу вивченню економіки. Діти не завжди вміють правильно рахувати гроші та не володіють елементами фінансової освіти.

Знання, отримані учнями на семінарі допоможуть бути фінансово стабільними у дорослому житті, спонукатимуть формувати та контролювати бюджет родини, будувати бізнес-проекти з урахуванням власних доходів та витрат.

«Я звертаюся до усіх батьків і закликаю вас до того, щоб ви більше приділяли увагу фінансовій освіті своїх дітей. Наша компанія дає можливість безкоштовно отримати знання, які знадобляться у житті для реалізації планів та цілей», – запевняє Віктор Зубов.

Сучасній молоді особливо необхідно бути обізнаними у сфері економіки, адже ці молоді люди є майбутнім держави. «Інформація, яку я почула дійсно є корисною і цікавою, а головне - я можу використовувати її у повсякденному житті. Також це допоможе краще розуміти свої потреби та можливості. Вже сьогодні ми з родиною прорахуємо наш сімейний бюджет», – ділиться враженнями учасниця семінару, учениця 10-го класу Вікторія Вікарчук.

На сьогоднішній день завдяки соціальному проекту від юридичної компанії «Юріс-Консалт» вже 100 житомирян можуть вважати себе економічно обізнаними. Серед них активні учні 9-11 класів шкіл Житомира та області. Окрім цього, юридична компанія проводить подібні семінари й для дорослих. Адже на сьогоднішній день, враховуючи економічний стан країни, вміння вести сімейний бюджет та контролювати власні витрати потрібне кожному.

Стаття опублікована у вівторок, 04.02.2014, у категорії Суспільство. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


сім + = 15

--


Календар публікацій

Лютий 2014
П В С Ч П С Н
« Січ   Бер »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728