Верховна Рада України прийняла закон про тимчасово окуповані території

Закон України «Про правовий режим забезпечення прав і свобод громадян на окупованих територіях України» прийнятий голосами 288 народних депутатів Верховної Радою України у другому читанні. Закон визначає Автономну Республіку Крим та м. Севастополь тимчасово окупованою територією , яка є невід’ємною частиною території України , закріплює за нею встановлений статус з особливим правовим режимом , особливостями діяльності державних органів , підприємств , установ , а також позначає зазначену територію зоною з обмеженим доступом в’їзду та виїзду . У той же час на території Автономної Республіки Крим діє українське законодавство , однак відповідальність за порушення прав людини на ній несе Російська Федерація , як і відшкодування моральної та матеріальної шкоди , заподіяної окупованій території , при цьому наголошується , що Україна повинна всіляко сприяти відшкодуванню завданих за час окупації збитку.

Закон також зберігає право законної власності на майно за фізичними та юридичними особами . Серед заборонених законом процедур значаться : діяльність , що підлягає державному регулюванню , а також господарська діяльність , організація будь-яких видів транспортних сполучень та транспортування товарів військового призначення , використання державних ресурсів , грошові перекази , або будь-яка діяльність , що фінансує перераховані вище процедури.

 

Стаття опублікована у вівторок, 29.04.2014, у категорії Новини законодавства, Суспільство. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


6 × сім =

--


Календар публікацій

Квітень 2014
П В С Ч П С Н
« Бер   Тра »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930