Коли припиняється обов’язок батьків по сплаті аліментів на дитину?

Обов’язок батьків щодо сплати аліментів на дитину припиняється : 1)  у разі досягнення дитиною повноліття (ст. 180 СК України), а  у  разі, коли повнолітня дитина навчається  і у зв’язку з цим потребує матеріальної допомоги,  право на аліменти припиняється з досягненням нею двадцяти трьох років (ст. 199 СК України). 2) у зв’язку з набуттям дитиною права [...]

--


Календар публікацій

Грудень 2014
П В С Ч П С Н
« Лис   Січ »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031