Військовий збір і спадщина (дарування) – чи мають нотаріуси вимагати незалежну оцінку майна?

Як відомо, в 2015 році військовий збір у розмірі 1.5% від отриманого фізичною особою доходу необхідно сплачувати з розширеної бази оподаткування, до якої, крім іншого, тепер включено дохід від спадщини та дарування. Оподаткування доходу, отриманого платником податку в результаті прийняття ним у спадщину чи дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав визначено ст. 174 Податкового [...]

--


Календар публікацій

Липень 2015
П В С Ч П С Н
« Чер   Сер »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031