Дитина захворіла у період відпустки батьків. Чи оплачується лікарняний по догляду?

Умови надання допомоги по тимчасовій непрацездатності, в т.ч. по догляду за хворою дитиною віком до 14 років, визначені у ст. 22 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”. У разі захворювання дитини допомога по догляду за нею не надається, якщо застрахована особа перебувала у цей час у щорічній (основній чи додатковій) відпустці, у зв’язку з [...]

Як перевести приміщення з житлового фонду в нежитловий?

Житлові будинки і приміщення призначаються виключно для проживання. При бажанні організувати в житловому будинку офіс, майстерню, склад і т.д., приміщення необхідно перевести з житлового фонду в нежитловий. Про те, як це можна зробити, розповість Prostopravo. Житловим Кодексом передбачено два випадки, в яких житлове приміщення може бути виведено з житлового фонду і переведено в розряд нежитлових. [...]

--


Календар публікацій

Жовтень 2016
П В С Ч П С Н
« Вер   Лис »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31