Я – ІНВЕСТОР

Народний проект «Я – ІНВЕСТОР» розроблений та реалізується групою фінансових консультантів Юридичної компанії «Юрис-Консалт».

Основна мета проекту – це підвищення рівня фінансової грамотності та зміцнення фінансової спроможності населення шляхом проведення низки заходів фінансового та соціального розвитку.

Інструментарії: тематичні семінари, фінансові консультації, інтерактивні тренінги, освітні вебінари, економічні фестивалі, ділові ігри.

Цільова аудиторія: населення Житомира та області в віці від 10 до 70 років.

В рамках проекту реалізуються наступні програми:

  • Програма для учнів «Мої гроші». Програма сприяє розвитку в школярів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів практичних навиків управління кишеньковими грошима та теоретичних основ природи грошей.
  • Програма для студентів «Студентство як фундамент фінансового успіху». Основне завдання програми – в інтерактивній формі проінформувати студентів вищих навчальних закладів, коледжів та технікумів про основи ведення власного бюджету, фінансове планування та інвестування.
  • Програма для дорослих «Управління грошовими потоками родини». Програма створена для тієї категорії населення, хто хоче дізнатися про шляхи подолання фінансових проблем родин та методи досягнення фінансової незалежності. Програма включає наступні модулі:

1-й модуль: «Сімейний бюджет: аналіз та планування»
2-й модуль: «Інструменти заощадження та інвестування»
3-й модуль: «Бізнес-планування»

  • Економічна гра «Грошовий потік («Кеш-флоу»)». Розроблена американським інвестором Робертом Кіосакі фінансова гра дозволяє гравцям зануритися в сучасний світ бізнесу і фінансів. Гра в доступній формі дає базові уявлення про інвестування в бізнес, цінні папери та нерухомість.
  • Народне свято «День фінансової грамотності». Основна мета заходу – підвищення фінансової культури населення шляхом проведення комплексу інформаційно-навчальних заходів тренерами, спеціалістами-професіоналами, експертами в області фінансів.

--


Календар публікацій

Грудень 2023
П В С Ч П С Н
« Лип    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031