Абонентське обслуговування бізнесу

Ми не ставимо під сумнів рівень кваліфікації ваших штатних юристів, але постійні зміни в чинному законодавстві України, не говорячи вже про кадрові перестановки в органах виконавчої влади, регулярно ставлять перед правознавцями все нові завдання. Навіть найгеніальніший юрист не може бути фахівцем у всіх галузях права. Тому в кожного із співробітників юридичної компанії “Юріс-Консалт” є чітка спеціалізація. Це дозволяє надавати клієнтам високоякісні послуги практично в будь-якій сфері права.

Якщо ви добре уявляєте собі, де саме потрібна правова допомога, то можете обрати будь-яку із пропонованих нашою компанією юридичних послуг. Якщо ж ще не визначилися, то радимо замовити комплексне юридичне обслуговування. Ми цінуємо час і гроші наших клієнтів, тому для початку рекомендуємо укласти договір на три місяці, після закінчення яких ви зможете ухвалити рішення щодо продовженні співробітництва.

Комплексне юридичне обслуговування – дуже зручний інструмент для бізнесу будь-якого розміру.

Своєчасне залучення фахівця в тій, або іншій галузі права дозволить завчасно вирішити величезну кількість проблем. Ви не зобов’язані розбиратися в правовій казуїстиці. Достатньо просто описати нам проблему. Компанія самостійно вирішить, який саме фахівець вам потрібен. Такий формат взаємодії дуже зручний підприємствам середнього розміру, що ведуть активну господарську діяльність з великою кількістю контрагентів, але не утримує юридичні відділи з десятків фахівців.

У рамках комплексного обслуговування юридична компанія “Юріс-Консалт” фактично виконує роботу юридичного відділу високої кваліфікації.

Наша компанія перевіряє відповідність вимогам українського законодавства внутрішніх документів клієнта, візує їх, надає допомогу при підготовці й правильному оформленні зазначених документів.

Бере участь у підготовці й укладенні різного виду договорів, які підписуються клієнтом з іншими підприємствами й громадянами, надає допомогу в організації контролю над виконанням зазначених договорів, стежить за застосуванням передбачених законом і договором санкцій стосовно контрагентів, які не виконують договірні зобов’язання.

Бере участь у розгляді питань про дебіторську й кредиторську заборгованість, що значиться на балансі клієнта, і здійснює разом з іншими підрозділами заходи для погашення цієї заборгованості.

Представляє у встановленому порядку інтереси клієнта в господарських судах, загальних судах, а також в інших органах при розгляді правових питань.

Узагальнює й аналізує:

- практику розгляду судових і інших справ;

- результати розгляду претензій (разом з іншими підрозділами клієнта);

- практику укладення й виконання господарських договорів.

Надає клієнтові пропозиції по усуненню виявлених недоліків.

Надає консультації, висновки, довідки з правових питань, які виникають у господарській діяльності клієнта.

Інформує клієнта про зміни в законодавстві, організує разом з іншими підрозділами вивчення керівниками й фахівцями клієнта нормативних актів, які стосуються їх діяльності.

Написати відповідь


+ 8 = п'ятнадцять

--


Календар публікацій

Грудень 2023
П В С Ч П С Н
« Лип    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031