Українцям спросили процедуру отримання закордонного паспорта

Міжрегіональний центр видачі паспортних документів ввів послугу попереднього запису в Інтернеті у чергу для здачі документів, необхідних для отримання закордонного паспорта. Записатися на прийом в режимі он-лайн можна на сайті МЦВДП.

Для того, щоб подати заявку на прийом документів, необхідно пройти процедуру реєстрації на сайті, під час якої вказати свою електронну пошту. Після отримання підтвердження реєстрації необхідно зайти на сайт під своїм логіном і паролем.

Для подання попередньої заявки на прийом необхідно ввести персональні дані та обрати дату і час прийому.

Подану заявку розглянуть у режимі онлайн і у разі її підтвердження, на вказану при реєстрації адресу електронної пошти буде надіслано повідомлення з номером заявки.

У зазначений час необхідно прибути до Міжрегіонального центру видачі паспортних документів у Києві з документами, необхідними для оформлення закордонного паспорта.

Як попереджають на сайті МЦВПД, у разі запізнення на прийом попередня заявка буде скасована і прийом буде можливий тільки в порядку живої черги.

http://www.dt.ua

Стаття опублікована у понеділок, 21.02.2011, у категорії Суспільство. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


3 × два =