З 1 квітня 2011 року будуть введені податкові канікули для малого та середнього бізнесу

Податкові канікули для реального сектора економіки, передбачені законом будуть виконуватися, заявив президент України Віктор Янукович під час телепроекту “Розмова з країною”.

“Я був здивований, що рішення, яке ми приймали і закон, який я підписував, – нібито не виконані. Насправді, в законі ми виписали, що з 1 квітня 2011 року і до 1 січня 2016 року будуть введені податкові канікули для малого і середнього бізнесу “, – зазначив Глава держави.

Відповідаючи на запитання глядачів про те, що нібито новий Податковий кодекс не передбачає обіцяних канікул для бізнесу, глава держави порадив уважніше читати цей документ.

“Закони, які ми приймаємо – завжди потрібно уважно читати. Так, наприклад ми прийняли вже з 1 квітня цього року зниження податку на прибуток з 25 до 23%, а в подальшому, починаючи з 2014 р. цей податок буде знижуватися до 16%. Далі буде знижуватися і ПДВ …”, – зазначив Президент.

Стаття опублікована у понеділок, 28.02.2011, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


− 1 = чотири