Президент підписав зміни до закону про акціонерні товариства

Президент України Віктор Янукович підписав закон Про внесення змін до Закону України Про акціонерні товариства “щодо удосконалення механізму діяльності акціонерних товариств”. Даним законом скасовується обов’язкове проходження лістингу на біржах для публічних акціонерних товариств. Про це повідомили в прес-службі ПФТС.

Тепер кожне публічне суспільство в Україні має пройти процедуру включення акцій в біржовий список хоча б однієї біржі.

“Заміна процедури лістингу на процедуру допуску до торгів істотно полегшить виконання емітентами вимог цієї статті закону, буде сприяти поступового переведення акцій до лістингу фондових бірж виключно ринковим шляхом і дозволить поліпшити інвестиційну базу, необхідну для розвитку вітчизняного ринку капіталу”, – вважають на фондовій біржі ПФТС .

Нагадаємо, що 3 лютого 2011 Верховна Рада скасувала обов’язкове проходження лістингу на біржах для публічних акціонерних товариств. Документом внесені відповідні зміни в закон Про акціонерні товариства.

Стаття опублікована у понеділок, 28.02.2011, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


чотири × = 28