Для українців візи до Словаччини стануть безкоштовними

З 23 березня 2011 набуває чинності угода між Кабінетом міністрів України та урядом Словацької Республіки про скасування консульського збору.

Положеннями зазначеної угоди передбачається звільнення всіх категорій громадян України та Словаччини від сплати консульського збору за оформлення національних довготермінових віз (які дають право перебувати у країнах більш 3-х місяців, але не більше 1 року). Таким чином, Словаччина стала 4-ою державою-членом Євросоюзу після Литви, Латвії та Естонії, яка підтримала ініціативу України щодо скасування консульських зборів за оформлення національних віз.

«Спрощення порядку поїздок громадян України у Словаччині є важливим кроком України на шляху до подальшої лібералізації режиму з ЄС», — зазначають в українському зовнішньополітичному відомстві.

Як повідомлялося раніше, 6 жовтня 2010 року в Києві у рамках офіційного візиту Президента Словацької Республіки Івана Гашпаровича в Україні керівники міністерств закордонних справ двох країн підписали Угоду між урядами про скасування консульського збору.

http://www.dt.ua

Стаття опублікована у середа, 16.03.2011, у категорії Суспільство. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


8 − три =