Податківцям заборонили ухилятися від прийняття податкової звітності від підприємців

Голова Державної податкової служби (ДПС) України Віталій Захарченко після зустрічі з президентом України заборонив підлеглим надалі проводити практику відмови в прийнятті податкової звітності від підприємців.

Як визнав сам головний податківець, факти відмови в прийняті мали місце «і значно ускладнювали життя малому та середньому бізнесу», повідомляє прес-служба глави держави.

Крім того В.Захарченко також дав підлеглим установку щодо повної заборони до липня перевіряти будь-якого підприємця, який зареєстрований як фізична особа. Заборонено також перевіряти „спрощенців“, «єдинщиків» та інших сумлінних платників податку середнього та малого бізнесу.

За словами В.Захарченка, у березні ДПС зменшила кількість перевірок на 32%, а в другому кварталі 2011 року порівняно з аналогічним періодом 2010 року їх стане менше на 50%.

Керівник ДПС також додав, що ті перевірки, які сьогодні здійснюються, стають більш ефективними завдяки більш ретельній підготовці до них податківців.

Серед комплексу заходів, спрямованих на полегшення ведення бізнесу в Україні, передбачено також запровадження електронного сервісу для всіх платників податків.

http://www.dt.ua

Стаття опублікована у середа, 16.03.2011, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


+ 5 = тринадцять