Податкова дозволила не подавати щомісячну декларацію про доходи фізосіб

Податкова дозволила не подавати щомісячну декларацію про доходи фізосіб за відсутності найманих працівників.

Податкові агенти, які не мають найманих працівників і не проводять нарахування доходів фізичним особам у звітному місяці, можуть не подавати до податкового органу декларацію з податку на доходи фізичних осіб за відповідний звітний період.

Про це йдеться в листі голови Державної податкової служби України (ДПСУ) Віталія Захарченка від 25 березня 2011 року до регіональних органів.

Зокрема, у листі зазначено, що для уникнення додаткового навантаження на платників податків і витрат часу, пов’язаних із заповненням та поданням звітності, надалі податкові агенти, які не мають найманих працівників та не проводять нарахування (надання, виплати) доходів фізичним особам у звітному місяці, можуть не подавати до податкового органу таку декларацію за відповідний звітний період.

Така норма буде діяти до внесення відповідних змін до Податкового кодексу України або прийняття нових нормативно-правових актів.

Окрім того, штрафні санкції до юридичних осіб та фізичних особ-підприємців у зв’язку з порушенням термінів подання податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб за минулі звітні періоди (січень-лютий 2011 року) не будуть застосовуватися.

За матеріалами прес-служби ДПСУ

http://www.dt.ua/

Стаття опублікована у понеділок, 28.03.2011, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


4 − = один