Янукович підписав закон, що дозволяє оформлення закордонних паспортів у закордонних дипустановах

Президент України Віктор Янукович підписав закон, що дозволяє громадянам, які тимчасово або постійно проживають за кордоном, оформляти закордонні паспорти у закордонних дипломатичних установах України.

Закон про внесення змін до ст.4 закону України про порядок виїзду з України і в’їзду до України громадян України (щодо порядку оформлення виїзних документів за кордон), який було прийнято парламентом 15 березня, підписано у п’ятницю, повідомляє прес-служба голови держави.

Цей закон дозволяє громадянам, які постійно або тимчасово проживають за кордоном, оформляти паспорти громадян України для виїзду за кордон у закордонних дипломатичних установах України, незалежно від підстав їхнього проживання за кордоном України.

Окрім того, президент підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підсудності суперечок» та зміни до закону «Про правовий режим майна у Збройних силах України».

http://news.dt.ua

Стаття опублікована у п`ятниця, 01.04.2011, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


1 × = вісім