Посольство США частково скасувало візові співбесіди

Громадяни України, які вже мали візу США і звертаються за новою, з 20 квітня не повинні будуть приходити на візову співбесіду.

Про це повідомляє посольство США в Україні.

«Будь-який аплікант, який раніше надавав відскановані відбитки пальців до посольства або консульства США, не має обов’язково приходити на візову співбесіду, якщо він/вона: проживає в Україні і не походить з країн, які фінансують тероризм; відновлює візи типу B1/B2, C1/D, F, I або M, термін дії яких закінчився не більше, ніж 12 місяців тому; відповідає вимогам для отримання візи згідно з візовим законодавством США; ніколи не мав відмови у візі США або, якщо й мав то після цього отримував візи до США», — наголошується в повідомленні.

Відзначається, що заявник може оформити доставку своєї візової анкети, паспортів і додаткових документів у візовій справі до посольства для того, аби скористатися процедурою «повторного використання» сканованих відбитків пальців.

Для переважної більшості аплікантів процедура повторного використання сканованих відбитків пальців значно спростить відновлення візи, наголошується в повідомленні.

Водночас посольство США підкреслює, що «ми залишаємо за собою право вимагати особистої присутності апліканта на візовій співбесіді після розгляду його/її заяви на отримання візи».

Нагадаємо, раніше Верховна Рада закликала Європейський Союз скасувати плату за оформлення національних і шенгенських віз для громадян України.

http://news.dt.ua

Стаття опублікована у понеділок, 11.04.2011, у категорії Суспільство. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


+ вісім = 14