Малий бізнес будуть «трусити» й надалі: Рада відмовилася ввести мораторій

Верховна Рада відхилила законопроект Наталії Королевської про встановлення мораторію на проведення податковими органами перевірок суб’єктів малого підприємництва до 2012 року.

За проект проголосували лише 83 депутати. Стільки ж парламентаріїв проголосувало за направлення законопроекту на доопрацювання. У результаті законопроект було відхилено.

Проектом закону пропонувалося встановити до 1 січня 2012 року мораторій на здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності органами державної податкової служби, їхніми посадовими чи службовими особами щодо суб’єктів малого підприємництва, які є платниками єдиного і фіксованого податків.

На думку автора проекту, прийняття запропонованого законопроекту дозволило б представникам малого бізнесу адаптуватися до нових умов ведення господарської діяльності, які виникли у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу України.

Раніше сьогодні парламент відмовився включати до порядку денного проект постанови про введення мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, який було внесено депутатом Арсенієм Яценюком.

http://news.dt.ua

Стаття опублікована у четвер, 21.04.2011, у категорії Суспільство. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


4 × = двадцять вісім