Збільшить чи скоротить Янукович чисельність армії?

Президент Віктор Янукович пропонує збільшити чисельність Збройних сил до 192 тисяч осіб. Попередній закон був прийнятий ВР в 2008 році і передбачав чисельність армії в кількості 191 тис. осіб.

Однак у пояснювальній записці до нового законопроекту зазначається, що армію будуть зменшувати, а не збільшувати. Згідно з документом скорочення в 2011 році планується на рівні 7897 осіб.

При цьому чисельність військовослужбовців планується скоротити до 144 тисяч осіб, тобто на 6,2 тисячі.

Цифра “191 000″ зі старого закону, прийнятого 23 січня 2008 року з подачі Віктора Ющенка, в новому не згадується.

Згідно з новим документом, чисельність армії визначена з урахуванням її сучасного стану, складної економічної ситуації та обмежених можливостей держави з її ресурсного забезпечення.

У пояснювальній записці, зокрема, зазначається, що скорочення буде проводитися через оптимізацію складу і структури органів управління, усунення дублювання окремих завдань і функцій, скорочення ланок управління, впровадження в практику діяльності органів військового управління нових інформаційних технологій.

Як повідомляла раніше прес-служба Міноборони, відомство має намір скоротити чисельність особового складу Збройних сил України на 15-20% до 2015 року. Це передбачено в концепції подальшого реформування ЗСУ, що розробляється Міноборони та Генштабом НД

http://news.dt.ua

Стаття опублікована у середа, 27.04.2011, у категорії Суспільство. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


вісім − = 3