Тренінг для школярів “Гроші для мрії”. м.Коростень

В рамках Народного фінансового проекту «Я-ІНВЕСТОР» при підтримці Юридичної Компанії «Юріс-Консалт» для лідерів шкіл Коростеня фінансовими консультантами був проведений інтерактивний тренінг «Гроші для мрії».

Тренінг розроблений та реалізується з метою розвитку у підростаючого молодого покоління (школярів) правильних теоретичних основ розуміння природи грошей, а також набуття ними необхідних практичних навичок для застосування фінансових інструментів у повсякденному житті.

В процесі тренінгу діти познайомились з формами та функціями грошей, дізнались про джерела надходження та напрями витрачання грошей. Школярі на власних прикладах розглянули можливості збільшення доходів та зменшення витрат, прорахували строки досягнення мрій.
Основний акцент ставився на інформуванні молоді щодо різноманітних фінансових установ та видів інвестицій.

В другій половині тренінгу діти пограли в фінансову гру. Розділившись на команди, учні працювали над покращенням фінансового становища типових родин. Вони інвестували заощаджені кошти, оптимізували витрати, знаходили шляхи збільшення доходів.

В кінці інтерактивного тренінгу були визначені переможці та вручені подарунки всім учасникам заходу.

Надзвичайно важливо вже з юного віку привчати дітей ефективно та грамотно розпоряджатися власними коштами. Запрошуємо Вас та Ваших дітей на безкоштовні тренінги з основ фінансової просвіти.

Календар проведення тренінгів

Стаття опублікована у середа, 15.05.2013, у категорії Консалтинг. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


чотири + = 9

--


Календар публікацій

Травень 2013
П В С Ч П С Н
« Кві   Чер »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031