ПРИЗОВ ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ – 2017

30 травня міністр оборони Степан Полторак підписав указ про призов офіцерів запасу на службу в Збройні сили України.

Міноборони призиває на військову службу офіцерів запасу, які отримали військову підготовку у військових навчальних закладах, але не служили. Призиватися будуть громадяни віком до 43 років, які мають відповідну військову підготовку у військових навчальних закладах, ступінь не нижче бакалавра, але не проходили військової служби. Їм також повинно бути присвоєно первинне офіцерське звання.

Призов відбуватиметься на рівних засадах як для чоловіків, так і для жінок.

Строк військової служби за призовом для осіб офіцерського складу становить 18 місяців.

Початком військової служби буде день направлення військовослужбовців до військової частини із комісаріату. Закінченням строку служби - день виключення військовослужбовців зі списків особового складу військової частини.

Обмеження, у зв’язку з якими не будуть призивати офіцерів:

  •  за станом здоров’я,
  • за результатами професійно-психологічного відбору,
  • військово-лікарської комісії.

Умови  та підстави для відстрочки :

  • Сімейні обставини – дружина-інвалід; вагітна дружина; дитина-інвалід; двоє і більше дітей; дитина у віці до 3-х років.
  • Стан здоров’я – якщо офіцера визнали тимчасово непридатним до військової служби, тривалість відстрочки становитиме 1 рік.
  • Навчання – інтернатура, аспірантура, докторантура; у вищих навчальних закладах з денною формою навчання, у тому числі під час здобуття вищого освітньо-кваліфікаційного рівня.
  •  Професійна діяльність – священнослужителі; кандидати (доктора) наук, які працюють на посадах за спеціальністю; педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів з повною вищою освітою; медичні працівники, за умови повного навантаження на займаній посаді, у сільській місцевості; сільські, селищні, міські голови — на термін виконання ними цих повноважень; поліцейські — на весь період їхньої служби.

Після отримання повістки про призов на військову службу офіцери запасу зобов’язані прибути у визначений пункт збору і в термін, зазначений в повістці. Якщо офіцер запасу без поважних причин не прийшов за викликом він несе відповідальність відповідно до статті 210-1 Адміністративного кодексу.

Якщо людині вручили повістку і вона розписалася за неї, але не з’явилася у пункт збору, то їй загрожує штраф: від 170 до 510 грн для громадян та від 510 до 1700 грн для посадовців.

За повторне ухилення від призову загрожує штраф у 510-1700 грн (для посадовців 1700-5100 грн).

Стаття опублікована у вівторок, 06.06.2017, у категорії Суспільство. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


+ 6 = п'ятнадцять

--


Календар публікацій

Червень 2017
П В С Ч П С Н
« Тра   Лип »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930