КАБМІН ВІДКРИВ ДОСТУП ДО РЕЄСТРУ ОБТЯЖЕНЬ РУХОМОГО МАЙНА

Кабінет міністрів ухвалив рішення запровадити електронний сервіс, що надає можливість для фізичних та юридичних осіб вільного доступу через мережу Інтернет до Держреєстру обтяжень рухомого майна.

Це визначено урядовою постановою від 24 травня 2017 р. № 386 «Про внесення змін до деяких поставно Кабінету Міністрів України з питань надання інформації з Державного реєстру обтяжень рухомого майна».

“Уряд прийняв рішення, яким запроваджено електронний сервіс, що надає можливість для фізичних та юридичних осіб вільного доступу через мережу Інтернет до Державного реєстру обтяжень рухомого майна з метою отримання відомостей про державну реєстрацію виникнення, зміну або припинення обтяжень рухомого майна”, – прокоментували постанову в Секретаріаті Кабміну.

Зокрема, схвалено порядок забезпечення вільного доступу до зазначеного реєстру.

Крім того, визначено суб’єктний склад осіб, уповноважених на проведення відповідних реєстраційних дій.

Безпосередній доступ до даного Держреєстру також отримають посадові особи у зв’язку із виконанням покладених на них повноважень.

“Таким чином, урядом зроблено черговий крок у напрямку запровадження європейських стандартів надання адміністративних послуг у сфері реєстрації”, наголосили в Секретаріаті Кабінету міністрів.

Окрім того, визначено розміри плати за внесення до Державного реєстру обтяжень

рухомого майна запису, а також змін і додаткових відомостей до запису та надання інформації із зазначеного Реєстру, що зараховуються до державного бюджету.

Зокрема:

  • за внесення до Державного реєстру обтяжень рухомого майна запису, змін і додаткових відомостей до запису —0,025 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

  • за надання витягу з Державного реєстру обтяжень рухомого майна:

в паперовій формі—0,03 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

в електронній формі—0,02 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

  • щомісячна плата за надання відомостей з Державного реєстру обтяжень рухомого майна з використанням сервісної послуги у формі прикладного програмного інтерфейсу—один прожитковий мінімум для працездатних осіб.

Стаття опублікована у четвер, 08.06.2017, у категорії Право, суди. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


3 × = три

--


Календар публікацій

Червень 2017
П В С Ч П С Н
« Тра   Лип »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930